CO PRO Vás děláme (1).pngMEDIÁLNÍ TRÉNINK a PORADENSTVÍ

Chcete aby se o vás psalo a mluvilo v médiích i na sociáálních sítích, v tom nejlepším světle? Potřebujete být více vidět, anebo se připravit na důležitou prezentaci Vaší firmy. A teď si představte, že chcete, co nejrychleji svůj vlastní profesionální PODCAST zaměřený na klíčové zákazníky či klienty vaší firmy. Pomůžeme.

Není nic jednodušší, než si domluvit schůzku s naším zástupcem. Následně vám připravíme vše co potřebujete na míru. Výběr míst pro vaši mediální prezentaci, její způsob i použítí jazykových prostředků, technické zajištění podcastu, praktický trénink pro váš výstup na konferenci, to vše bude na nás. Připravíme přesný plán, i návrh aktivit, které pomohou vhodnému zviditelnění Vás či Vaší společnosti. Pokud je před Vámi důležitý výstup či prezentace na konferenci, nemusíte se více bát. 

Pomůžeme Vám s vytvořením efektivní struktury i tréninkem vašeho vystupování tak, aby Vaše prezentace opravdu zaujala.

Díky zkušenostem z různých médií (tisk, rádio, TV) vás můžeme připravit na jakoukoliv formu novinářského rozhovoru, tak aby Vás nic nemohl nepříjemně překvapit. Video i audio trénink v našich prostorách je vždy zaměřen na praxi a rozvinutí všech důležitých bodů, které chcete veřejně prezentovat.


PROČ MY?

Nebudeme se ohánět hodnoceními typu "nej".  Jako s.r.o. jsme společnost mladá, a založená na více než 15 letech zkušeností našeho ceo Bc. Jiřího Filipa, Dis.  Díky jeho praxi v České televizi, TV Brněnská 1, TV Brno 1, Rádiu Kiss či Brněnském deníku, dokážeme nabídnout reálné zkušenosti z praxe.

S mediální prezentací i veřejnými výstupy pomáháme jednotlivcům (Ondřej Krutílek kandidát č. 4 do Evropského Parlamantu, Jiří Nantl  - náměstek hejtmana JMK) i společnostem (Projekt bývalého areálu MOSILANA). Věnujeme se i poradenství v neziskovém sektoru (komunikace, mediální trénink, fundrasing).


KURZY KOMUNIKACE

V základní nabídce máme 3 základní typy kurzů, které mohou být uzavřené (vnitrofiremní) i otevřené (z více firem).  

1) Rétorika a efektivní komunikace v praxi
2) Efektivní prezentace: Umění zaujmout posluchače
3) Zákaznický servis: Jak pracovat se zákazníkem a přirozeně zvyšovat svůj prodej

OIP.jfif


"MLUVTE BEZE STRACHU!"

Kromě toho spolupracujeme s řadou externistů a připravujeme otevřené kurzy asertivity, počítačové bezpečnosti (gramotnosti), psycho hygieny atd.  Zajistíme pro vás také více denní školení včetně team buildingu či finanční podporu z programu EU.

Naše školení vždy vycházejí z praktickjých zkušeností, a účastníky naplno zapojují do tréninku. Nechceme aby z našich kurzů odcházeli lidé sice s dobrým pocitem, ale bez rozhodnutí dále na sobě pracovat a zlepšovat své komunikační dovednosti. Naše účastníky chceme zbavit strachu z otevřené a faktické komunikace. Pomůžeme v nastevní reálných výzev k akci, které zlepší povědomí o vás i vaší firmě.

                                                                         Připravíme kurz na míru Vašim potřebám.


KOORDINACE -EVENTY: FARMÁŘSKÉ TRHY A GASTRO FESTIVAL

V rámci města Brna propojujeme farmářské trhy a festival dobrého jídla a pití. Pod značkou SOUSEDSKÉ farmářské trhy a gastro festival připravujeme originální event na klíč pro obce, města i městské části. Spolupracujeme s více než desítkou jihomoravských farmářů, rodinnými pivovary, pražírnou kávy i originálními gastro projekty.

Více info ZDE:  Sousedské trhy


Naše motto: "Slova která baví!"  #mluvtebezestrachu

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.