CO PRO Vás děláme (1).png

TRÉNINK, PORADENSTVÍ, KOORDINACE 

Chcete aby se o vás psalo a mluvilo v médiích i na sociálních sítích, v tom nejlepším světle? Přemýšlíte jak pomoci svým zaměstnancům lépe komunikovat, prezentovat či prodávat?
Potřebujete být více vidět, anebo se připravit na důležitou prezentaci Vaší firmy. Znáte svou elektronickou stopu?  Chcete, co nejrychleji svůj vlastní profesionální PODCAST zaměřený na klíčové zákazníky či klienty vaší firmy. Pomůžeme Vám.

Není nic jednodušší, než si domluvit schůzku s naším zástupcem. Následně vám připravíme vše co potřebujete, a to individuálně přesně na míru. Zajistíme individuální i skupinový trénink.

Způsob jak efektivně prezentovat nabídku vaší firmy, využití marketingového mixu, technické zajištění podcastu, to vše může být na nás. Připravíme přesný plán, i návrh aktivit, které pomohou vhodnému zviditelnění Vás či Vaší společnosti. Nemusíte mít strach z jakékoliv fromy komunikace. 


Pomůžeme Vám s vytvořením efektivní struktury i tréninkem vašeho vystupování tak, aby Vaše prezentace opravdu zaujala.


Díky zkušenostem z různých médií (tisk, rádio, TV) vás můžeme připravit na jakoukoliv formu novinářského rozhovoru, tak aby Vás nic nemohlo nepříjemně překvapit. Video i audio trénink v našich prostorách je vždy zaměřen na praxi a seberozvoj.

PROČ MY?

Nebudeme se ohánět hodnoceními typu "nej" a raději použijeme fakta. Jako s.r.o. jsme společnost mladá, a založená na více než 15 letech zkušeností z médií i marketingu. Díky zkušenostem v České televizi, TV Brněnská 1, TV Brno 1, Rádiu Kiss, Rádiu Free či Brněnském deníku, dokážeme nabídnout reálné zkušenosti z praxe.

S mediální prezentací i veřejnými výstupy pomáháme jednotlivcům (Ondřej Krutílek kandidát č. 4 do Evropského Parlamantu, Jiří Nantl - náměstek hejtmana JMK) i společnostem a místní samosprávě (Projekt bývalého areálu MOSILANA, Kohoutovický JARMARK). Věnujeme se i poradenství v neziskovém sektoru.


↓eBook ke stažení↓

ebookKURZY KOMUNIKACE

V základní nabídce máme 3 základní typy inspirativních workshopů, které mohou být uzavřené (vnitrofiremní) i otevřené (z více firem) individuální i skupinové.  

1) Rétorika a efektivní komunikace v praxi
2) Efektivní prezentace: Umění zaujmout posluchače
3) Zákaznický servis: Jak pracovat se zákazníkem a přirozeně zvyšovat svůj prodej

Kromě toho jsme schopni domluvit se na spolupráci na míru, přesně podle Vašich potřeb. Nejvíce efektivní je kurz, který vaši lidé sami chtějí a ocení.


mluvte.png

"MLUVTE BEZE STRACHU!"

Spolupracujeme s řadou externistů a připravujeme otevřené kurzy asertivity, psycho hygieny či obchodních dovedností. Zajistíme pro vás také více denní školení včetně team buildingu či intentivní trénink interní komunikace.

Naše školení vždy vycházejí z praktických zkušeností, a účastníky naplno zapojují do tréninku. Nechceme aby z našich setkání odcházeli lidé sice s dobrým pocitem, ale bez rozhodnutí dále na sobě pracovat a zlepšovat své komunikační dovednosti. Naše účastníky chceme zbavit strachu z otevřené a faktické komunikace. Pomůžeme v nastavní reálných výzev k akci, které zlepší povědomí o vás i vaší firmě.

                                                                   Připravíme kurz na míru Vašim potřebám. 


KOORDINACE & EVENTY: FARMÁŘSKÉ TRHY A GASTRO FESTIVAL

trhy1.png

V rámci města Brna propojujeme farmářské trhy a festival dobrého jídla a pití. Pod značkou Sousedské farmářské trhy a Festival gurmánů připravujeme originální event na klíč pro obce, města i městské části. Spolupracujeme s více než desítkou jihomoravských farmářů, rodinnými pivovary, pražírnou kávy i originálními gastro projekty. Chcete vědět víc? Stačí se nám ozvat.

Více info ZDE:  Sousedské trhy


Naše motto: "Slova která baví!"  #mluvtebezestrachu

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.