OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

JSME ARETRA PRO s.r.o.

Slovo RETRA pochází ze starořečtiny a přeložit jej můžete jako PROJEV. 

Komunikační a vzdělávací společnost ARETRA PRO s.r.o. byla založena v Brně na základě více než 15 let zkušeností z médií, PR a korporátního vzdělávání (Okay holding a. s., JENA nábytek, Ardagh group, Greiner packaging).

- Ceo a majitel společnosti Jiří Filip má za sebou zkušenosti z České televize, komerčních rádií i tisku. Je aktivní v networkingové oblasti, vzdělávání i veřejné správě. Vystudoval sociální pedagogiku a sociální práci.

- Lektorka managerské komunikace v praxi Ing. Veronika Svatošová, Ph.D. působila jako proděkanka FRRMS Mendelovy univerzity v Brně. V současnosti je stále akademickou pracovnicí Ústavu regionální a podnikové ekonomiky, kde dokončuje svou docenturu.

- Díky bohaté praxi z mediální tvorby, akademické sféry i praktické přípravy soft skills kurzů vám můžeme pomoci s lepší "komunikační image" i efektivní prezentací vaší společnosti.

- Pořádáme originální Sousedské farmářské trhy a gastro festival. Kromě toho pomáháme s koordinací a realizací originálních eventů převážně v rámci jihu Moravy.


CO U NÁS ZÍSKÁTE?

1. Vyzkoušejte praktický mediální trénink a připravte se na dobrou prezentaci sebe i své firmy. 
2. Zefektivněte zákaznický servis vaší recepce či back office. 
3. Zbavte se strachu z komunikace. Buďte autentičtí a přesvědčivý v tom, co děláte. 

#slovakterabavi    #komunikujefektivne    #mluvtebezestrachu

festival.png

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.