JSME ARETRA PRO s.r.o.

Slovo RETRA pochází ze starořečtiny a přeložit jej můžete jako PROJEV. 

Komunikační a vzdělávací společnost ARETRA PRO s.r.o. byla založena v Brně na základě více než 15 let zkušeností z médií, PR a korporátního vzdělávání (Okay holding a. s., JENA nábytek, Ardagh group, Greiner packaging).


Pomůžeme vám i vaší firmě efektivně komunikovat, prezentovat i "být vidět". 
Zajistíme individuální nebo skupinové školení, konferenci i další společenské eventy.


  • Majitel společnosti Jiří Filip má za sebou zkušenosti z České televize, komerčních rádií i tisku. Je aktivní v networkingové oblasti, vzdělávání i veřejné správě. Vystudoval sociální pedagogiku a sociální práci.
  • Lektorka managerské komunikace v praxi Ing. Veronika Svatošová, Ph.D. působila jako proděkanka FRRMS Mendelovy univerzity v Brně. V současnosti je stále akademickou pracovnicí Ústavu regionální a podnikové ekonomiky, kde dokončuje svou docenturu.

  • Díky bohaté praxi z mediální tvorby, akademické sféry i praktické přípravy soft skills kurzů vám můžeme pomoci s lepší  PR a celkovou  komunikační strategií vaší společnosti.

  • Pořádáme originální Sousedské farmářské trhy a gastro festival. Kromě toho pomáháme s koordinací a realizací originálních eventů převážně v rámci jihu Moravy.

CO U NÁS ZÍSKÁTE?

1. Připravte se na dobrou prezentaci sebe i své firmy. Vyzkoušejte praktický mediální trénink. 
2. Zefektivněte zákaznický servis vaší recepce či back office.
3. Zbavte se strachu z komunikace. Buďte autentický a přesvědčivý v tom, co děláte. 

#slovakterabavi    #komunikujefektivne  

festival.png

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.